Tasarladığınız ürünlerle ilgili tüm sorularınız için bizi 216 5300767 veya 532 6435481 nolu telefonlardan arayabilir musterihizmetleri@basmatik.com adresine email atabilirsiniz!

Şu anda siyah t-shirt üzerine fotoğraf baskı yapamamaktayız, ekleyeceğiniz fotoğrafın baskıya uygun olup olmadığını bize email atarak öğrenebilirsiniz.

 

 
 
Basmatik Verinova Bilişim Teknolojileri

Alıştığınız serigrafi baskıdan çok daha kaliteli, doğrudan dijital tişört baskı teknolojisi ile üretimi yapılan t-shirt, tişört ve tshirt tekstil ürünlerimiz, çevre dostu ve uzun ömürlüdür. Tişört modelleri için özgün tasarımcılar ile çalışıyor, 1. kalite, %100 pamuklu penye süprem kumaş kullanarak Türkiye'de dikiyoruz. Erkek tişört, bayan tişört, polo yaka, çocuk tişört, zıbın, önlük ve birçok farklı kısa kollu tekstil ürünlerinin yanı sıra, kupa, coffee mug, kapşonlu, çanta, sweatshirt, mouse pad, bardak altlığı, kitap ayracı, poster, sticker, duvar sticker ve benzeri pekçok hediye ve promosyon ürününü kendimiz üretip, % 100 memnuniyet güvencesiyle, Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye ve Dünya'ya online satış yapıyoruz. Gelin siz de basmatik.com da risksiz ve % 100 güvenli alışveriş yapmanın tadını çıkartın!

Kullanım Şartları
 


Güvenlik
 


Kullanıcı Sözleşmesi
 


İletişim Bilgisi