penguen ürünleri

Penguen ürünleri sonunda internette!

Bütün t-shirtlere bakmak istersen !

Tüm tasarımcılara ait t-shirtleri görmek için buraya tıkla.

artık üyelik yok !

üstelik, artık üye olmana da gerek yok! vakit kaybetme! sadece hediyeni seç ve al!

her alışveriş kazandırıyor !

her yeni t-shirt, yine indirim demek! süper bir tshirt almakla kalmıyorsun, her seferinde bir sonraki için 2 TL indirim kazanıyorsun!

su bazlı çevre dostu baskı!

ürünlerimizin tasarım ve fotoğraf baskı işlemleri, su bazlı mürekkep ve ağır metal içermeyen malzemeler kullanılarak yapılıyor! tüm tişört, çanta, sweatshirt ve kapşonlular, serigrafi yerine, çevre dostu doğrudan tshirt baskı tekniği kullanılarak üretiliyor!

basmatik.com'dan haberdar olun!
  
 

 
 
Basmatik Verinova Bilişim Teknolojileri

Alıştığınız serigrafi baskıdan çok daha kaliteli, doğrudan dijital tişört baskı teknolojisi ile üretimi yapılan t-shirt, tişört ve tshirt tekstil ürünlerimiz, çevre dostu ve uzun ömürlüdür. Tişört modelleri için özgün tasarımcılar ile çalışıyor, 1. kalite, %100 pamuklu penye süprem kumaş kullanarak Türkiye'de dikiyoruz. Erkek tişört, bayan tişört, polo yaka, çocuk tişört, zıbın, önlük ve birçok farklı kısa kollu tekstil ürünlerinin yanı sıra, kupa, coffee mug, kapşonlu, çanta, sweatshirt, mouse pad, bardak altlığı, kitap ayracı, poster, sticker, duvar sticker ve benzeri pekçok hediye ve promosyon ürününü kendimiz üretip, % 100 memnuniyet güvencesiyle, Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye ve Dünya'ya online satış yapıyoruz. Gelin siz de basmatik.com da risksiz ve % 100 güvenli alışveriş yapmanın tadını çıkartın!

Kullanım Şartları
 


Güvenlik
 


Kullanıcı Sözleşmesi
 


İletişim Bilgisi